1999 yılında Mustafa ve Orhan KARAKAYA tarafından Karakaya Mobilya olarak faaliyete geçmiştir. Firmamız perakendeye yönelik satış yapmakta olup; bugüne kadar geçen zaman içerisinde kalite, hizmet ve Dünya çapındaki markaları ile müşterilerimize hizmette bulunmuş olup çağımızın getirmiş olduğu yenilikleri takip edip hizmet, kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla bir adım daha ileriye giderek siz değerli müşterilerimize her noktadan ulaşıbilmek için kurulmuş olan sitemiz bundan sonrada daha iyi hizmet verebilmek için beğeninize sunulmuştur.

Vizyonumuz
Müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünler üretmek ve mobilya sektöründe mobilya ile Karakaya markasını özdeşleştirerek, üretimin her aşamasında dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak satış sonrası müşteri hizmetimizle müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartarak müşterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırmak.

Misyonumuz
Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek, insan sağlığına uygun, kaliteli, konforlu ürünler ile ve satış sonrası hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak.